Wstęp i zakończenie pracy dyplomowej – wzory

Wstęp i zakończenie pracy dyplomowej – wzory

Wstęp i zakończenie pracy dyplomowej przykłady

Wstęp i zakończenie pracy dyplomowej, często decyduje o końcowej ocenie. Ty po prostu musisz to zrobić dobrze! Poniżej daje Ci materiał, który bardzo pomoże w napisaniu wstępu i zakończenia.

Jeżeli nie masz czasu czytać oferty, przejdź od razu na sklep i zobacz nasze przykładowe wstępy zakończenia prac dyplomowych >> 

wstęp i zakończenie pracy dyplomowej

Czytaj dalej

Wstęp do pracy licencjackiej i magisterskiej – jak napisać?

Wstęp do pracy licencjackiej i magisterskiej – jak napisać?

Wstęp do pracy licencjackiej i magisterskiej to często bardzo zaniedbywany element. Studenci zazwyczaj piszą go w stylu SMS-a zakochanego gimnazjalisty do nowej wybranki.  Wstęp jest pisany szybko, bez zastanowienia, w wielu przypadkach „na kolanie”.

Niestety studenci często nie wiedzą, że jest to najczęściej sprawdzana część pracy. Wstęp jest swoistą wizytówką Twojej pracy. Wyobraź sobie, że otrzymałeś od kogoś wizytówkę pogniecioną, poplamioną i zaprojektowaną na kursie Painta dla bezrobotnych – zaufałbyś takiej osobie? No właśnie…

Możesz napisać nawet najlepszą pracę. Jeżeli wstęp będzie słaby i napisany „byle jak”, ocena zostanie zdecydowanie obniżona. Dlatego nie ryzykuj, poświęć jeszcze kilka godzin i napisz porządny wstęp.

Czytaj dalej