Wstęp do ankiety w pracy licencjackiej i magisterskiej

wstęp do ankiety w pracy licencjackiej i magisterskiej

Wstęp do ankiety w pracy licencjackiej i magisterskiej nie wydaje się kluczową sprawą. Część studentów wcale go nie pisze. Są przekonani, że badani zawsze wypełnią ankietę. To nieprawda. Nawet drobny błąd zrobiony we wstępie do ankiety może sprawić, że wiele osób zrezygnuje z jej wypełnienia. Jak napisać dobry wstęp do ankiety?  Czytaj artykuł do końca.  

Czytaj dalej

Techniki badawcze w pracy licencjackiej i magisterskiej

techniki badawcze w pracy licencjackiej i magisterskiej

Techniki badawcze będziesz zawsze mylił z metodami badawczymi. Nawet naukowcy, najwięksi spece o metodologii mają problem z ostatecznym rozróżnieniem, co jest metodą, a co techniką badawcza.

W tym artykule przedstawię Ci, najprościej jak tylko potrafię to, co wiem o technikach badawczych w pracy dyplomowej. Może po przeczytaniu nie zostaniesz profesorem metodologii, ale unikniesz prostych błędów i będziesz wiedział jakie techniki badawcze najlepiej wybrać.

Czytaj dalej

Jak zrobić ankietę do pracy dyplomowej w Google?

ankieta w google

Google jak jest Chuck Norris. Zawsze miażdży konkurencje. Ankiety do prac dyplomowych też opanował. Co prawda są inne narzędzia, ale ankiety Google są łatwiejsze w obsłudze, szybsze i co najważniejsze całkowicie darmowe. Zatem jeśli do swojej pracy dyplomowej musisz przygotować ankietę, to się nie zastanawiaj. Rób ankietę elektroniczną z pomocą Google.

W tym artykule dowiesz się wszystkiego o zastosowaniu formularzy Google w pracy dyplomowej. Przedstawię Ci także proces przygotowania takiej ankiety krok po kroku.

Czytaj dalej

Wzory wywiadów do prac dyplomowych

wzory wywiadów do prac dyplomowych

Wzory wywiadów do prac dyplomowych – po co Ci to? Już odpowiadam.

Przygotowanie wywiadu do pracy licencjackiej i magisterskiej to bardzo trudne zadanie. Musisz zachować odpowiednią strukturę i przede wszystkim zadać właściwe pytania. Jak nie masz dobrego przykładu i będziesz pisał „z głowy”, popełnisz wiele błędów. W najlepszym przypadku Twoje badania będą słabe, w najgorszym – badany poczuje się urażony i wcale nie odpowie na Twoje pytania.

Na szczęście jest rozwiązanie. Może skorzystać z gotowych przykładów. Zobacz przykładowe wywiady i uniknij większości błędów. 

Jeżeli nie masz czasu czytać, przejdź od razu do sklepu i zobacz nasze ⬇

–> Wzory wywiadów do prac dyplomowych

Zobacz, co mogę Ci jeszcze zaoferować ⬇
–> Pomoc z Twoją pracą licencjacką
–> Pobierz przykładową pracę licencjacką

Nie wiem, jak zacząć. Masz coś dla mnie?
–> E-book- Jak Napisać Pracę Dyplomową W Tydzień

wzory wywiadów do prac dyplomowych

Czytaj dalej

Studium przypadku – przykłady z 18 kierunków

Studium przypadku przykłady

Studium przypadku to dobra, choć trudna metoda badawcza. Ciężko jest napisać rozdział badawczy ze studium przypadku, nie mając jego dobrego wzoru lub inspiracji.

W tym wpisie pokażę Ci przykłady studiów przypadku z 18 kierunków studiów. Dam Ci także przykładowe studia przypadku, abyś szybciej napisał swoją pracę. Szukasz przykładów na studium przypadku? Dobrze trafiłeś.

Czytaj dalej